Koruma altındaki çocuk, satrançta Elazığ’ın ilk ünvanlı...

Koruma altındaki çocuk, satrançta Elazığ'ın ilk ünvanlı sporcusu oldu

Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı kuruluşlarda korunma ve bakım altında bulunan Miraç Melih Topuz, İrlanda'da düzenlenen Avrupa Okullar Satranç...

04 Haziran 2024 - 15:00 - Güncelleme: 04 Haziran 2024 - 15:00

Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı kuruluşlarda korunma ve bakım altında bulunan Miraç Melih Topuz, İrlanda'da düzenlenen Avrupa Okullar Satranç Şampiyonası'nda CM (Candidate Master) "Usta Adayı" ünvanını alarak Elazığ'ın ilk ünvanlı sporcusu oldu.
Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı kuruluşlarda korunma ve bakım altında bulunan Miraç Melih Topuz, İrlanda'nın Limerick şehrinde 30 Mayıs -8 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Okullar Satranç Şampiyonası'nda Milli takım formasıyla Türkiye'yi temsil etti. Milli sporcu Miraç Melih Topuz, göstermiş olduğu üstün performans sayesinde CM (Candidate Master) 'Usta Adayı' ünvanını alarak Elazığ'ın ilk ünvanlı sporcusu oldu.
Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Miraç Melih Topuz'u tebrik ederek desteklerinden dolayı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye Satranç Federasyonu'na teşekkür etti.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yanlış güneş gözlüğü seçimi sarı nokta hastalığını hızlandırabilir
Yanlış güneş gözlüğü seçimi sarı nokta hastalığını...
Gebze TSO'dan Elazığ TSO'ya kardeş oda teklifi
Gebze TSO'dan Elazığ TSO'ya kardeş oda teklifi