TOBB GENEL KURULUNDA ELAZIĞ TANITILDI

TOBB GENEL KURULUNDA ELAZIĞ TANITILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin 75. Genel Kurul öncesi TOBB önünde gerçekleştirilen etkinlikte stant açılarak İlimizin tanıtımı yapıldı

03 Mayıs 2019 - 12:22 - Güncelleme: 03 Mayıs 2019 - 16:19

TOBB 75. Genel Kurulu  öncesi gerçekleştirilen ve adeta bir şölen havasında geçen tanıtım etkinliklerinde Elazığ’ın tanıtımı yapıldı TSO Başkan Yardımcısı Mustafa Tavuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Zülfü Altıntaş, Tahir Tunç, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayşegül Metin, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tuncay Çeçen, Genel Kurul Delegeleri Tevfik Özlü, Mustafa Candan, Öner Coşkun, Volkan Çiçekçi’nin Elazığ TSO’yu temsilen katıldıkları genel kurul öncesi TOBB Merkez Binası önünde kurulan stantlarda Türkiye’nin 81 ilinden gelen Oda ve Borsalardan bazıları şehirlerini en iyi şekilde tanıtma anlamında önemli bir misyon üstlendiler. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının açtığı stant ve misafirlerine ikram ettiği yöresel ürünlerimiz Elazığ standının en popüler stantlardan biri olmasını sağladı ve çok sayıda misafiri ağırladı. 75. Genel Kurul öncesi TOBB yerleşkesinde kurulan Elazığ TSO standımız Gümrük ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ Eski Milletvekili Tahir Öztürk ve çok sayıda misafiri ağırlayarak, yöresel ürünlerimiz ikram edildi.

 

TOBB Genel Kurulu için Ankara’ya giden Başkan Yardımcısı Mustafa Tavuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Zülfü Altıntaş, Tahir Tunç, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayşegül Metin, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tuncay Çeçen, Genel Kurul Delegeleri Tevfik Özlü, Öner Coşkun ve Volkan Çiçekçi ile, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’ nu makamında ziyaret etti. TOBB bahçesinde kurulan ve adeta bir panayırı andıran, stantlar arasında Elazığ TSO standına gelen misafirlerle Başkan Yardımcısı Mustafa Tavuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Zülfü Altıntaş, Tahir Tunç, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayşegül Metin, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tuncay Çeçen, Genel Kurul Delegeleri Tevfik Özlü, Öner Coşkun, Volkan Çiçekçi ve TSO personeli Erdal Kenç yakından ilgilenerek yöresel ürünlerimizi ikram ettiler.

TOBB Genel Kurulu sonrası bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Başkan Yardımcısı Mustafa Tavuş, çatı kuruluşumuz olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin 75. Genel Kurulu Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile son derece güzel ve verimli geçti, Genel Kurulumuzdan bir gün önce TOBB merkez binamızın bahçesinde açtığımız Elazığ standında çok sayıda misafirimizi ağırlayarak yöresel ürünlerimizi ikram ettik, ben bu vesile ile Bakanımız Ruhsar Pekcan Hanımefendiye, TOBB Başkanımız sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’ na, şehrimizin eski Milletvekili Tahir Öztürk başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından gelen oda ve borsa başkanlarımıza standımıza teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 3547 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ polisi göz açtırmıyor bir haftada 22 şüpheli tutuklandı
Elazığ polisi göz açtırmıyor bir haftada 22 şüpheli...
Elazığ'da uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama
Elazığ'da uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama