“HALKIMIZ FERASETLİ DAVRANACAKTIR”

“HALKIMIZ FERASETLİ DAVRANACAKTIR”

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına son hızla devam eden AK Parti Elazığ Belediye başkan adayı Şahin Şerifoğulları, 31 Mart yerel seçimlerinin sıradan bir seçim olmadığını, bu seçimin bir beka seçimi olduğunu ifade etti.

26 Mart 2019 - 16:20

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına son hızla devam eden AK Parti Elazığ Belediye başkan adayı Şahin Şerifoğulları, 31 Mart yerel seçimlerinin sıradan bir seçim olmadığını, bu seçimin bir beka seçimi olduğunu ifade etti.

Seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Şerifoğulları, “Son bir hafta artık biraz daha temponuzu yükseltmemiz lazım. Ulaşmadığımız dokunamadığımız, elini sıkamadığımız gitmek için gayretli bir şekilde ulaşmaya çalışıyoruz. Rabbim nasip ederse bir iddiamız var. İlk günden beri 24 Kasımda adaylığımız açıklanmış 25 Kasımda çalışmalara başlamışız. Yaklaşık dört aydır seçim sürecinde boyunca vatandaşlarımıza esnaflarımıza sivil toplum kuruluşlarına ulaşmaya çalışıyoruz. Projelerimizi yönetim felsefemizi anlatmaya çalışıyoruz. Son bir haftalık süre içinde ulaşamadıklarımıza ulaşıp hem projelerimizi hem yönetim felsefemizi anlatıp ondan sonraki süreçte taktiri Allaha bırakacağız. İnşallah halkımız ferasetli davranacaktır “diye konuştu.

“HALKIMIZ BUGÜNE KADAR ALMIŞ OLDUĞU HİZMETLERDEN MEMNUN”

Şahsına ve Ak Partiye gösterilen teveccühten fazlasıyla memnun olduğunu dile getiren Şerifoğulları, “Halkımız kadirşinas misafirperver Ak Partinin bugüne kadar hem ilimize hem ülkemize yapmış olduğu yatırımlardan fazlasıyla memnun ama kalan hizmetlerimiz var. Bizlerde kalan bu eksik hizmetlerimizi yerelde tamamlayabilmek adına vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Bu noktada halkımızın göstermiş olduğu teveccühü liderimize cumhurbaşkanımıza fazlasıyla bizi memnun ediyor” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ ELÂZIĞ’DAN MUTLU BİR ŞEKİLDE AYRILDI”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz haftalarda Elâzığ’da gerçekleştirdiği mitingin çok coşkulu ve heyecanlı geçtiğini ifade eden Şerifoğulları, “Cumhurbaşkanımızı vatandaş seviyor , halkı seviyor, çok kalabalık şekilde gerçekleşti. Cumhurbaşkanımız da Elâzığ’dan mutlu bir şekilde ayrıldı. Tabi bu sadece yerel seçim olmadığı bir beka seçimi olduğu Cumhurbaşkanımız her fırsatta dile getiriyor. Bizlerde bu işin sadece Şahin Şerifoğluları meclis üyelerini il meclis üyelerini seçimi olmadığı aynı zamanda ülke için bir beka seçimi olduğu halkımıza anlatıyoruz. Halkımız da bununun bilincinde .işte Yeni Zelanda’ da olan olay işte döviz kuru üstünde oynamalar işte mali kriz üzerinden saldırılar hepsi bütün dünya ağzını açmış Ak Parti tökezler mi Cumhurbaşkanı düşük oy alır mı bunu bekliyor ama inşallah milletimiz ferasetli bunun bilincinde cumhurbaşkanımızın yanında olacak cumhurbaşkanımızın işaret ettiği adayın yanında  büyük destek vereceği ümit ediyoruz” diye konuştu.

AK PARTİ KAYIP EDERSE BEKLENTİLERİ BOŞA ÇIKACAK

“Ak parti kaybederse genel seçim olacak”,  iddialarına cevap veren Şerifoğulları, “Ak Parti düşük oy alırsa bir kaç ili kaybederse genel seçim olacak parlamento sistemine geri dönülecek. Cumhurbaşkanı başkanlık sisteminden aşağı alınacak tarzında konuşmalar ulusal alandaki siyasetçiler dillendiriliyor. Cumhurbaşkanımız da buna binaen sürekli gündeme getiriyor.  Daha rahat işleyebilmesi adına bu seçimin önemli olduğunu her fırsatta dile getiriyor. İnşallah halkımız ferasetli davranacaktır” dedi.

Bu haber 3264 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞUAY ALPAY DEPREMZEDELERE MORAL VERİYOR
ŞUAY ALPAY DEPREMZEDELERE MORAL VERİYOR
ELAZIĞ'DA KORKUTAN DEPREM!
ELAZIĞ'DA KORKUTAN DEPREM!