• Reklam
İRFAN HOCA NIN AYAK SESLERİ HASTANEYİ İNLETİYOR
Volkan Kara

Volkan Kara

İRFAN HOCA NIN AYAK SESLERİ HASTANEYİ İNLETİYOR

03 Aralık 2020 - 17:31

Fırat üniversitesi hastanesi doğunun ve güney doğunun en güzide sağlık kuruluşları arasında yer alır. Hekim, donanım ve yerleşkesi itibarıyla tabiri caizse namına nam katmış bir şifa merkezi.  

Özellikle Muş, Bingöl, Tunceli, Malatya illerine kaliteli insan odaklı hizmet vermenin gayreti içinde. 

Hastane, modern poliklinik ve modern ameliyat haneleriyle birçok hastaneyi geride bırakmış eskilerin deyimiyle tam bir şifahane görünümüne kavuşmuş önemli bir merkez.  

Bilindiği gibi yakın zamanlarda hastanenin başhekimi değişmiş Hastahane adetta resetlenmiş gibi. Prof. Dr. irfan Kaygusuz hocanın görevi devralmasıyla birçok olumlu değişiklik göze çarpmaya başlamış ve hastane gerçek kimliğine kavuşmuştur. 

Bu değişimden bazıları memnun olmasa da eğitim ve araştırma hastanesi hizmeti veren bu kurum Kaygısız hoca ile kısa sürede gözle görülür bir değişime imza atmıştır. 


Vatandaş bir zamanlar sadece makamında gördüğü başhekimi şimdi koridorda poliklinikte acilde klinikte sıkça rastlıyor ve Hastahane nin disipline olduğu ilk girişten bile belli oluyor. 

Adaleti ve merhameti nin yanı yöre insanı olarak canla başla çalışan başhekim Prof.Dr. İrfan Kaygısız tam bir Elazığ beyefendiliğinin yanı sıra gözü kara verdiği emirden dönmeyen bir yapı olarak tanınıyor. 

Kaygusuz hocanın ayak seslerinden anlaşılıyor ki, bu hastane yakın bir zamanda halına yolluna girecek. Hoca nın attığı sert adımlardan belli ki birileri kırılacak ama, ”Bu hastane ya olacak. Ya olacak”

 

Görünün o ki, Kaygusuz hocanın ayak seslerini biz daha çok duyacağız. İrfan Hoca nın Allah cc. Gücünü kudretini artırsın. İrfanı nı İrfan etsin inşallah. 

Kalın sağlıcakla. 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar