PROF. DR. AÇIK, “TÜRKİYE’YE İLHAM VEREN 48 KADIN” ARASINDA...
Reklam

PROF. DR. AÇIK, “TÜRKİYE’YE İLHAM VEREN 48 KADIN” ARASINDA YER ALDI

Prof. Dr. Açık, “Türkiye’ye İlham Veren 48 Kadın” Arasında Yer Aldı Elazığ’a ve bölgeye yapmış olduğu yatırımlarla toplumun her kesiminin takdirini ve sevgisini kazanan Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, “Türkiye’ye İlham Veren 48 Kadın” arasında yer aldı. Prof. Dr. Yasemin Açık’tan övgüyle bahsedilen araştırmada Prof. Dr. Açık’ın Elazığ’da kurduğu Seza Çimento Fabrikasının Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük fabrikası olduğuna da değinildi. 30 Mart 2019 Cumartesi 19:45 0

31 Mart 2019 - 14:23

Prof. Dr. Açık, “Türkiye’ye İlham Veren 48 Kadın” Arasında Yer Aldı Elazığ’a ve bölgeye yapmış olduğu yatırımlarla toplumun her kesiminin takdirini ve sevgisini kazanan Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, “Türkiye’ye İlham Veren 48 Kadın” arasında yer aldı. Prof. Dr. Yasemin Açık’tan övgüyle bahsedilen araştırmada Prof. Dr. Açık’ın Elazığ’da kurduğu Seza Çimento Fabrikasının Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük fabrikası olduğuna da değinildi. 30 Mart 2019 Cumartesi 19:45 0 Türkiye’nin en prestijli kadın araştırmalarından olan ve Dünya Gazetesi’nin her yıl büyük bir titizlikle araştırıp yayınladığı “Türkiye’ye İlham Veren 48 Kadın” belli oldu. “İşte Türkiye’yi Geleceğe Taşıyacak Öncü Kadınlar” başlığıyla yayınlanan araştırmada Türkiye’deki 48 öncü kadın belirlendi.

PROF. DR. AÇIK, 48 KADIN ARASINDA YER ALDI

Yapılan araştırmada; Elazığ’da yaptığı yatırımlarla takdir toplayan, sosyal sorumluluk projeleri ile her kesimden vatandaşın sevgisini kazanan Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı ve SEZA Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık “Türkiye’ye İlham Veren 48 Kadın” arasında yer aldı.

 PROF. DR. YASEMİN AÇIK'TAN ÖVGÜYLE BAHSEDİLDİ

 Dünya Gazetesi’nde yayımlanan araştırmada; “Listemizin kadınları uluslararası arenaya Türkiye’nin adını yazdırıyor, köylerinde üretim yaparak ekonomiye destek oluyorlar.  siyasetten sanata, spordan yerel kalkınmaya kadar geniş bir yelpazede işlere imza atan kadınlar ” denildi. Prof. Dr. Yasemin Açık’ın “Türkiye’ye İlham Veren 48 Kadın” arasında gösterildiği araştırmada; Prof. Dr. Yasemin Açık’tan övgüyle bahsedildi.

 "ANADOLU'DAN BİR KADIN GİRİŞİMCİ BAŞARI ÖYKÜSÜ"

 Türkiye’ye 48 ilham veren Kadın arasında gösterilen Prof. Dr. Yasemin Açık ile ilgili “Anadolu’dan bir kadın girişimci başarı öyküsü. Başarılı akademisyenlik hayatını girişimciliğe taşıdı. Elazığ’da kurduğu Çimento Fabrikası Doğu Anadolu’nun en büyük fabrikası oldu. TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı olarak aktif çalıştı” denildi.

Bu haber 3314 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dondurmacıya girdi, müşterilerin gözü önünde cinayet işledi
Dondurmacıya girdi, müşterilerin gözü önünde cinayet işledi
Elazığ'da rastgele ateş eden şahıs gözaltına alındı
Elazığ'da rastgele ateş eden şahıs gözaltına alındı