ELAZIĞ BELEDİYESİ YENİ MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

ELAZIĞ BELEDİYESİ YENİ MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

Elazığ Belediyesi'nin 31 Mart seçimleriyle oluşan yeni meclisi ilk toplantısını Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları başkanlığında yaptı.

09 Nisan 2019 - 17:07

Elazığ Belediyesi'nin 31 Mart seçimleriyle oluşan yeni meclisi ilk toplantısını Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları başkanlığında yaptı. Yeni dönemin ilk toplantısında meclis komisyonları için seçimler yapıldı.

 

Yeni dönemin ilk toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla açıldı. Divanın oluşmasının ardından yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulunan Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları, “Seçim süreci Elazığ'ımızda bir demokrasi şöleni havasında geçti, en ufak bir tartışma, olumsuz diyalog yaşanmadı. Ben seçim sürecindeki hassasiyetinizden ötürü sizlerin şahsında parti yetkililerinize bu vesileyle teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerinde sandıktan çıkan sonuç neticesinde 3 partili bir meclis oluştu. Ben, seçim sürecinde gösterilen hassasiyetin görev süremiz boyunca mecliste de devam edeceğini umuyorum. Elazığ'ımızın kalkınması ve gelişmesi için alacağımız kararlarda, birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğimize yürekten inandığımı ifade etmek istiyorum. Meclisimiz, örnek bir meclis olacaktır. Bir bütün halinde çalışacak ve şehrimize güzel hizmetlerin kazandırılmasına vesile olacaktır. Ben bu duygu ve düşüncelerle yeni meclisimizin hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm meclis üyelerimize en kalbi şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Elazığ Belediye Meclisi’nin ilk toplantısında Belediye Meclisinin başkan vekilleri, encümen üyeleri ve komisyon üyelerinin seçimi yapıldı.

Bu haber 3681 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DİKEY BAHÇELERLE ŞEHRE YEPYENİ RENK
DİKEY BAHÇELERLE ŞEHRE YEPYENİ RENK
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN ORGAN BAĞIŞI ETKİNLİKLERİNE KATILAN FIRAT TIP ÖĞRENCİ VE ÜYELERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN ORGAN BAĞIŞI ETKİNLİKLERİNE...